blank
blank blank
ÖDÜL SİGORTA AR. HİZ. LTD. ŞTİ
blank blank blank blank blank
blank blank
blank
blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank
l
Özel Sağlık Sigortası
l
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
l
Yaşam Sigortaları
l
Yabancı Uyruklular için Sağlık
l
BES
blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Gizlilik Politikası

 
Bu beyan Ödül Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti. (www.odulsigorta.com/m.odulsigorta.com) gizlilik politikasını içerir.

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu 'Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu 'Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Ödül Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti. (www.odulsigorta.com/m.odulsigorta.com) iletişim,bilgi isteği aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Ödül Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti. (www.odulsigorta.com/m.odulsigorta.com) ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.


Web sitemizi ziyaretiniz sırasında bilgisayarlar ve işletim sistemlerimizin sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve 'cookies' olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla daha önce sitemize yaptığınız ziyaretlerde ve aldığınız hizmetlerde elde edilen bilgilerdir. Bilgisayarınızın 'yardım' menüsünde bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

Sitemizde ki formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-posta, telefon ve sms aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır. Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilir. Böyle bir durumda Ödül Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti. (www.odulsigorta.com/m.odulsigorta.com), hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Ödül Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti. (www.odulsigorta.com/m.odulsigorta.com), bir zarara uğradığı takdirde bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

'Gizlilik Politikası' ve “Kullanıcı Sözleşmesi” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Ödül Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti. (www.odulsigorta.com/m.odulsigorta.com) tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Ödül Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti. (www.odulsigorta.com/m.odulsigorta.com) ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça Ödül Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti. (www.odulsigorta.com/m.odulsigorta.com)'e karşı bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

Ödül Sigorta İsim Hakkı Tarafımızdan Tescilli Olup ANKARA Dışında Şube veya Müdürlüğümüz Bulunmamaktadır. Tarafımızla Bağlantıları Yoktur.


Gizlilik politikamız ile ilgili soru ve önerileriniz için

ÖDÜL SİGORTA AR. HİZ. LTD. ŞTİ
Tunalı Hilmi Cd. Güniz Sk. 38/10 Çankaya/Ankara Türkiye
Tel: 0312 467 23 17
Faks: 0312 428 31 85

Saygılarımızla

blank blank blank blank blank blank blank blank blank
Tarafımızdan Marka Tescilli "Ödül Sigorta" Web Sitelerimiz.
blank    
www.odulsigorta.com blank Kullanıcı Sözleşmesi Gizlilik Politikası
blank blank
blank        
  blank  
  blank